Co robimy

Tworzymy identyfikację wizualną firm

Najważniejszą cechą marki jest spójność wizualna. Logo, wizytówki, gadżety reklamowe, katalogi, strona internetowa – całość powinna być spójna i jednoznacznie kojarzyć się z daną marką. Dobrze dobrane elementy identyfikacji wizualnej budują wizerunek marki i świadczą o dojrzałości oraz profesjonalizmie firmy, która jest jej właścicielem.

Ważnym czynnikiem wyróżniającym markę z grona konkurencji, jest unikatowy projekt graficzny i kolorystyka, dostosowane do profilu działalności. Odpowiednio dobrane i zestawione elementy mogą wywołać i utrwalić w pamięci pozytywne skojarzenia z daną firmą lub produktem.

Efektem wprowadzenia identyfikacji wizualnej jest zazwyczaj tzw. księga znaku, która opisuje wszystkie części składowe identyfikacji. Pozwala to w prosty sposób dostosowywać nowe elementy do istniejącego wizerunku przedsiębiorstwa.

Tworzymy identyfikację wizualną firm
Przygotowujemy wszystko co związane z poligrafią

Przygotowujemy wszystko co związane z poligrafią

Przygotowujemy katalogi, foldery, ulotki, książki oraz wszystko, co związane jest z poligrafią, i to nie tylko offsetową. Pomagamy Klientom na każdym etapie produkcji. Od koncepcji, poprzez projekt, aż po realizację i nadzór samego druku. Zaprojektujemy dla Ciebie katalog produktowy lub promujący firmę folder, segregator, ulotkę, billboard, stand, papier firmowy, wizytówkę.

Nasi projektanci są absolwentami uczelni artystycznych. Doświadczenie w realizacjach reklamowych łączą z poczuciem estetyki i zdolnością dobierania elementów kreacji. Wiedzą jak zestawić je tak, aby stanowiły estetyczną, wysmakowaną całość. Wyczucie koloru i proporcji jest najistotniejszym czynnikiem decydującym o pozytywnym odbiorze materiału promocyjnego.

Projektujemy i wykonujemy strony internetowe

Web usability, pozycjonowanie, szybkość działania – to podstawowe wytyczne, którymi kierujemy się podczas tworzenia strony internetowej. Wiemy, jak przyciągnąć uwagę internauty i skłonić go do pozostania na zaprojektowanej przez nas stronie. Wykonujemy profesjonalne strony internetowe z możliwością wprowadzania aktualizacji treści dzięki systemowi CMS. Dzięki temu można aktualizować stronę bez znajomości specjalistycznego języka czy oprogramowania. Stawiamy nacisk na użyteczność i prędkość działania strony, nie zapominając jednak o jej aspektach wizualnych. Nasze projekty są estetyczne i tworzone w oparciu o nowe trendy. Zajmujemy się również przygotowaniem i opracowaniem profesjonalnej treści, materiału graficznego i fotograficznego, instalacją statystyk.

Nie musisz wiedzieć, co to są strony responsywne, parallax, jquery, html5, css. Wystarczy, że my to wiemy. Jednak nie spoczywamy na laurach – cały czas śledzimy nowe trendy i wprowadzamy je do naszej działalności.

Projektujemy i wykonujemy strony internetowe
Wdrażamy systemy e-commerce

Wdrażamy systemy e-commerce

Tworzone przez nas sklepy internetowe oparte są o najbardziej sprawdzone systemy sprzedażowe. Projektując je mamy na uwadze przede wszystkim Klienta – wiemy, że nikt nie lubi tracić czasu na szukanie potrzebnych produktów. Zaprojektowane przez nas sklepy są intuicyjne i wygodne. Niemalże „podsuwają" Klientowi poszukiwany produkt. Dbamy nie tylko o to, aby produkt był właściwie wyeksponowany, ale także o estetyczny i nowoczesny wygląd projektowanych sklepów.