O nas

IDEA Każdą realizację traktujemy indywidualnie. Po otrzymaniu wytycznych dotyczących projektu, przeprowadzamy ich analizę – planujemy, projektujemy, dyskutujemy i przystępujemy do kreowania zlecenia. Proponujemy przemyślane, indywidualne rozwiązania, przez cały czas pozostajemy jednak otwarci na sugestie tych, dla których pracujemy.
CEL Zapewniamy kompleksową obsługę graficzną. Od logotypów i wizytówek, poprzez materiały promocyjne, strony internetowe czy katalogi produktowe, na reklamach wielkoformatowych skończywszy.
ODDANIE Kochamy to, co robimy. Angażujemy się w każdy z realizowanych projektów tak, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Trzymamy się wytycznych ustalonych wspólnie z Klientem, jednocześnie dbając o indywidualizm realizacji.
NOWOCZESNOŚĆ Dbamy o każdy szczegół naszych realizacji. Nie ma dla nas znaczenia, czy są to projekty w formie drukowanej, czy projekty internetowe – dopracowujemy je w najdrobniejszych detalach.
OTWARTOŚĆ Zbieramy doświadczenie i zamieniamy je w nowe kreatywne projekty. Uczymy się, słuchamy, śledzimy trendy, tak aby nasze realizacje pasowały do dynamicznie zmieniającego się rynku.